гдз 5 6 класс бесплатный решебник контурная карта 10 класс решебник английский язык 9 класс решебник решебник по химии 10 решебник по здесь решебник к учебнику spotlight 11 решебник гзд решебник по английскому решебник по гдз кузовлев 7 класс решебник нелин алгебра
پرنده شناسی

      پرنده شناسی (Ornithology) از ریشه یونانی  ὄρνις , ὄρνιθος، شاخه‌ای از علم جانورشناسی است که به مطالعه پرندگان می‌پردازد. این شاخه از علم در میان سایر علوم زیستی سابقه ای دیرینه‌دارد و مطالعات آن راهگشای بسیاری پژوهشهای علمی در رشته‌های دیگری همچون اکولوژی بوده است. ایجاد مفاهیمی چون تکامل،  گونه زایی، جغرافیای زیستی، غریزه، یادگیری و حتی حفاظت، ارتباطی تنگاتنگ با این شاخه از علم زیست شناسی داشته است. 

ورود به سایت

حاضرین در سایت

ما 5 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

درباره

همیشه در کلاسها و کارگاهها دردسر انتقال اطلاعات و فایل های ارایه شده و یا در ارتباط با موضوع، فکرم را مشغول می کرد. این سایت جهت استفاده فراگیران و سایر دوستانی است که به گونه ای با اینجانب در تماس هستند. یقینا اولین مخاطبین، شرکت کنندگان در دوره های پرنده شناسی و یا پرنده نگری هستند که افتخار همکلاسی با ایشان را داشته ام. امیدوارم این سبک ارایه اطلاعات در بهبود وضعیت آموزشی و دسترسی راحت تر علاقمندان به مطالب مورد بحث در کلاس موثر باشد.

با سپاس از توجه شما

علیرضا هاشمی